пятница, 5 февраля 2016 г.

Вікенд з Людою

Вітаю всіх!

Сьогодні з вами знову Люда Вишневий Цвіт, і ми знову будемо бесідувати на теми не професійні, а приємні і пізнавальні))) 
Хочу з вами поділитися своїми враженнями від нашої останньої подорожі! У нас уже є така традиція, що на різдвяні свята ми маємо бути в Карпатах! І ніде не є так добре в цей час, як там. Тому відсвяткувавши Новий рік та Різдво з батьками (кожен рік ми чергуємося з якими саме))), ми вирушаємо в сторону паруючих гір!

Першою зупинкою зазвичай є місто Коломия, яке я дуже люблю! Це одне з тих невеличких галицьких містечок, в якому я з радістю б оселилася)Там у нас є обов'язковим відвідування музею етнографічного, антикварної крамнички та кав'ярні Букініст.


Наступного дня зранку ми поїхали на Косів, адже це була субота і в Косові якраз базар. Це така атракція, на яку обов'язково хоч раз потрапити, але краще в четвер, коли він більший.


Карпатські ліжники та бринза:В самому місті ми цього разу фотографували мало, бо вже знаємо його напам'ять, приїжджаємо туди як в ще один дім)) Аде знайшли такий цікавий старий будинок у дворі!А за містом нам трапилося декілька вертепів


Наступним пунктом був славнозвісний Космач, де ми їздили до знайомого. Класична панорама найдовшого села України:


Карпатські банани


Ну і наша найбільша любов: Криворівня. Гуцульщина дуже різноманітна і цікава, кожен її район по своєму унікальний і прекрасний, але напевне таки Верховина її серце)


Саме Криворівня те село, де ми просто обов'язково кожного разу потрапляємо на гуцульську коляду


Обійшовши знову всі музеї, ми вирішили піднятися трохи в гори, бо зимою ще не ходили. Нам розказали куди йти, щоб побачити всю Криворівню і Чорногору. Краса звичайно неймовірна!!! було зовсім не холодно і приємно гуляти засніженими стежками, бачити сліди диких звірів і таких кучерявих бичків, милуватися краєвидами і дихати на повні груди!


Перепочинок)
Навіть на такій висоті живуть люди!Чи цікава вам моя невеличка екскурсія? А які ваші улюблені місця для подорожей? Може, ви фанати моря?)))

Дякую за те, що ви з нами!

З любов'ю,
Ваша Люда

3 комментария:

 1. Звичайно, що цікава!!!спрашиваешь еще!
  Такие фото! Бычок такой влюблённый!!)))))))
  А я фанат всего: животных, природы, мира в целом!

  ОтветитьУдалить
 2. Дякую!!! Екскурсія неймовірно цікава, фото просто бомбезні!!!

  ОтветитьУдалить
 3. Дуже цікаво! Ми якраз живемо біля моря, тож гори для мене - просто якийсь інший світ, ми до степів звичні.:)

  ОтветитьУдалить