пятница, 30 октября 2015 г.

Вікенд з Олею - Бюджетні вихідні та максимум відпочинку

Всім привіт! 
Сьогодні я, Оля Агрум, хочу вас запросити ще раз зі мною пережити неймовірні хвилини відпочинку. 
Можливість буди разом зі своєю родиною  -  є найбільше щастя на землі.
В час кризи не завжди виходить спланувати поїздку, відпочинок. А інколи і часу бракує. Звичайно я не проти поніжитися на морі, чи сходити в Альпи.... та на все це треба кошти та час.
П'ятниця. Вечір.
А це значить, що збираємось усі дома - завтра ніхто нікуди не спішить. Це вихідні!!! Перевівши дух після робочого дня, збираємося дуже швидко. Час плине - темніє раніше. Кожен знає свою справу - ми команда - працюємо злагоджено. Ось ми вже в машині, прямуємо за місто. В нас не великий пакунок - кіло сардельок, десяток томатів, буханець, чай в термосі. Скромно не правда же? 
За містом нас чекала ось така краса. Лише 40 км розділяє буденне від  казкового. Вийшовши з машини ти розумієш, що і дихається по іншому. Мимоволі ловиш себе на думці, що не проти  залишитись пожити від усієї життєвої суєти в такому чарівному місці. Це був лише початок...

Ми як мурашки розбіглися по лісу шукаючи дрова на розпалку. Дитя стрибало (все же таки в ліс вирвався :), тато відпочивав тілом і душею, а я тихенько тішилася цим незвичайним хвилинам,  любувалася своїми чоловіками, як вони справно рубали дрова, розпалювали вогонь, робили окоп.
 Ніколи не думала, що дві сардельки  - то є найсмачніша вечеря! А так і є. Спробуйте! Але для цього обов'язково треба виїхати в казкове місто і при собі мати найдорожчих людей у світі. (навіть не сардельки тут головні ;))
 Під час вечері нас чекав дивовижний краєвид. Дивилась  не відводячи погляду. Признаюсь чесно, що в цю мить і сарделька в горно не полізла. Від такої краси дух захоплює!
Шкода, що фотографії не передають усього того масштабу захоплення. 
 Після того як сховалось сонце, ми ще розпалили вогонь. Багато говорили, сміялись, згадували...
... а часом замовкали дивлячись на вогонь...
 Догоріло багаття... Час збиратися додому. Ліс нас проводжав не менш казково як зустрічав. Неймовірним небом та яскравими зірками. Можливо і в Україні є те сяйво?  

Ось так промайнули наші вихідні! 
Якщо не знаєте, що придумати на вихідних, ламаєте голову куди і за що? То пам'ятайте, є куди, треба просто подивитись навкруги і дійсно цього хотіти, а не "прогинатися під мінливий світ" 

Хороших і незабутніх вам вихідних! 

4 комментария:

 1. Які ж ви молодці! Насправді, відпочинок з найріднішими - це найкраща ідея!

  ОтветитьУдалить
 2. Красиво так описано, с душой.. Идея просто великолепная и если на фото так красиво, представляю какая красота в реальности)

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. спасибо. О, да в реальности это масштабней!

   Удалить